LifestyleNews

Millenium Falcon od LEGO: 7541 części i wiele godzin radości!

Wakacje się skończyły i czas wrócić do szkoły i pracy. Dla wielu ten czas po ulubionej porze roku, może być nieco przygnębiający. Coraz krótsze dni, coraz mniej słońca, coraz intensywniejsze deszcze i wszechobecna szarość sprawiają, że najchętniej zostalibyśmy w domu, w łóżku, aż do wieczora. Z myślą tym trudnym czasie, zwłaszcza w domach fanów Gwiezdnych Wojen, LEGO przygotowało jubileuszowy zestaw klocków „Millenium Falcon”.

Czasy, kiedy LEGO było tylko dla dzieci już dawno się skończyły. Dziś ten duński producent klocków ma w swojej ofercie zestawy, które będą wyzwaniem również dla dorosłych. Bez wątpienia taki jest opisywany zestaw, który składa się z 7 541 części! To o ponad 2 000 więcej niż poprzedni jubileuszowy zestaw, wypuszczony na rynek w 2007 r. Millenium Falcon 2017 stał się też zestawem o największej liczbie klocków ever, bijąc rekord, który do tej pory należał do LEGO Taj Mahal, składającego się z 5 922 klocków.

Nowy zestaw od LEGO bardzo wiernie odwzorowuje oryginał. Projektanci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Szczęśliwi posiadacze otrzymają 10 minifigurek, w tym m.in. Hana Solo, Księżniczkę Leję, Chewbacca czy C3PO, a także wszystkie klocki i klocuszki potrzebne do stworzenia dokładnie takiego Millenium Falcon, jaki pamiętają z „Przebudzenia mocy”. Co ciekawe, liczba klocków jest tak duża, że pakowane są one do dwóch paczek, z których jedna ma swoje własne… kółka. 

Duży zestaw to też bardzo wysoka cena. Koszt zabawy w składanie Millenium Falcon to aż 800 dolarów, czyli blisko 3 000 złotych. Myślicie, że to LEGO jest tego warte? 

źródło: www.highsnobiety.com

UDOSTĘPNIJ:

Previous post

Maori 54: jacht jak duża motorówka

Next post

Cannes Yachting Festival: największe targi łodzi w Europie!