Lifestyle

Luksusowy zestaw kawosza. W sam raz na karnawałowy poranek

Kolejny rok dobiegł końca. W mediach podsumowania, w notesach noworoczne postanowienia, a w metryce … (przemilczmy ten wątek). Skupmy się raczej na tym, że przed nami karnawał, czyli noce pełne tańca i szampana.

Kiedy jednak muzyka ucichnie a na wschodnim skrawku nieba pojawią się nieśmiałe promienie słońca, część z nas będzie wracać do domu, a Ci, którzy bawili się we własnych ścianach być może właśnie będą przecierać zaspane oczy i rozpoczną parzenie „małej czarnej”.

Kiedy już aromat palonych ziaren będzie unosić się w powietrzu, kawa będzie zmierzać do filiżanek, lub kubków. Niektóre z nich będą miały na sobie wydrukowane zdjęcia ukochanych osób, inne jakieś żartobliwe motto, albo ręcznie malowane wzory. Jeśli należycie do osób, którym nie jest obojętne w czym napiją się kawy, to mamy dla Was ciekawą propozycję. To Deviehl Pacamara Cocobolo Espresso Set, czyli oryginalny, luksusowy zestaw do picia porannego (lub popołudniowego) espresso.

„Uwolnij kuszący aromat ulubionej mieszanki espresso w pucharku Pacamara Cocobolo od Deviehl. Zewnętrze z czerwono-brązowego drewna cocobolo cieszy oko, a specjalnie uformowany, porcelanowy kształt pozwala optymalnie uwalniać subtelne smaki i aromaty każdej kawy zachowując przy tym dłużej ciepło. Zakrzywiony stojak, w którym umieszczono pucharek, jest także miejscem do trzymania łyżeczki, którą zazwyczaj opieramy na spodku, lub kładziemy na serwetce. Stojak to także wyrób z drewna cocobolo. To wspaniały pomysł na prezent dla miłośników kawy, który doskonale łączy wykwintną formę oraz technologiczne innowacje” – czytamy na stronie producenta.

Zestaw klasyczny kosztuje około 900 dolarów i jest dostępny w dwóch wersjach z szeroką i wąską obwolutą na krawędziach stojaka. Do wyboru są jeszcze trzy inny zestawy: czarny Deviehl Mundo Nova 3k Espresso Set, w cenie ok. 500 dolarów, oraz zdobiony Deviehl Arusha Espresso Set – Magenta, za nieco ponad 900 dolarów i Deviehl Arusha Espresso Set – Blue, w tej samej cenie.

źródło: amara.com

 

 

UDOSTĘPNIJ:

Previous post

Skyacht One, najbardziej luksusowy samolot świata

Next post

Vagabund BMW R100R Scrambler - motocykl z duszą!