LifestylePodróże

„Empty legs”- przelot prywatnym odrzutowcem w fantastycznej cenie

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, ale to nie powód, żeby rezygnować z wypoczynku. Krótkie kilkudniowe wypady to świetny sposób na odstresowanie się i oderwanie od codziennych obowiązków. Gdy czasu mało i każda sekunda jest na wagę złota, warto rozważyć skorzystanie z prywatnego odrzutowca w usłudze „empty legs”

„Empty legs” to przelot bez pasażerów na pokładzie. Taka możliwość pojawia się wtedy, kiedy samolot musi po kogoś dolecieć, by zrealizować lot z miejsca, w którym czeka na niego klient. Taki “pusty przelot” to oferta dla kogoś, kto ma możliwość elastycznego dopasowania się do oferowanych terminów i destynacji. Koszty takiego lotu są istotnie niższe niż w standardowej ofercie, warto zatem pokusić się o sprawdzenie tej opcji.

W Polsce działa prywatna linia lotnicza, która oferuje takie właśnie usługi – Jet Story – jeden z największych operatorów prywatnych odrzutowców w tej części Europy. Wszystkie oferty „empty legs” są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej, a dział obsługi klienta pracuje 24h na dobę, w każdej chwili można więc uzyskać informacje na temat aktualnych możliwości. Warto wiedzieć, że w sytuacji, gdy samolot znajduje się w tym samym mieście, co pasażer, czas, jaki upływa od momentu podjęcia decyzji o locie, do momentu wylotu, to zaledwie 2-3 godziny. Tak szybka reakcja jest możliwa wyłącznie w przypadku “private jet”.

„Empty legs” to możliwość skorzystania z najwyższego luksusu podróżowania w atrakcyjnej cenie. Co miesiąc, Jet Story oferuje nawet kilkanaście wyjątkowych podróży, dzięki którym możemy polecieć w dowolne miejsce na świecie, w cenie porównywalnej z ceną biletu w pierwszej klasie połączeń rejsowych. W stosunku do ceny regularnej, podróż „empty legs”, to oszczędność ok. 50%, a w niektórych przypadkach pasażerowie mogą skorzystać z jeszcze większych zniżek. Komfort podróży prywatnym odrzutowcem kilkukrotnie przewyższa udogodnienia, jakie oferują linie pasażerskie.

Kilkuminutowa odprawa w terminalu VIP bez czekania na boarding, kameralna atmosfera na pokładzie oraz catering z najlepszych restauracji – to tylko wybrane elementy, które czekają na pasażerów na pokładzie samolotów Jet Story. Korzystając z oferty “empty legs” można przeżyć niesamowitą przygodę w chmurach i chociaż na chwilę poczuć się jak gwiazda. Pokłady samolotów Jet Story gościły takich gości, jak między innymi Kim Kardashian, Robert Lewandowski, czy Artur Boruc.

źródło: www.jetstory.com

UDOSTĘPNIJ:

Previous post

Nowe Lamborghini Huracán Franciszka

Next post

Seszele: pirackie wyspy szczęśliwe