MotoNews

Jaguar Land Rover i Jamie Oliver: kuchnia na kółkach

Muzycy, artyści i celebryci kochają wyjątkowe, customizowane samochody, w których umieszczają to, co dla nich najważniejsze: najwyższej jakości sprzęt grający i inne niezbędne im w podróży wyposażenie. Brytyjski chef Jamie Oliver poszedł o krok dalej. Zamówił swojego nowego Land Rovera Discovery z… kuchnią. I dostał to, o co prosił. 

Pomysł może wydawać się absurdalny, a jednak został zrealizowany. Największy brytyjski producent samochodów podjął rękawicę i zaprojektował (i wdrożył!) jedyną w swoim rodzaju kuchnię z napędem na cztery koła. Spersonalizowany Land Rover Discovery został dostarczony do domu Jamiego w zeszłym tygodniu i wzbudził zrozumiały podziw

Ten jedyny w swoim rodzaju SUV został wyposażony w całą gamę urządzeń i akcesoriów niezbędnych podczas gotowania, od wolnowaru umiejscowionego obok silnika, po dozownik oliwy z oliwek, blat roboczy i stół dla czterech osób.

– Postawiłem przed Land Roverem naprawdę spore wyzwanie stworzenia kuchni na kółkach, ale nie myślałem, że uda im się zmieścić całą kuchnię w aucie. Rezultat jest fantastyczny. Ja i moja rodzina uwielbiamy nasz nowy samochód – powiedział Jamie Oliver.

Ten wszechstronny, siedmioosobowy Discovery okazał się być idealnym modelem do kulinarnej modyfikacji. Oprócz wymienionych powyżej urządzeń, samochód oferuje swojemu nowemu właścicielowi toster umiejscowiony w konsoli środkowej i użyteczne schowki na przyprawy czy dżemy. Koła wyposażono w specjalne pojemniki, w których podczas jazdy ubijane jest masło. Z tyłu samochodu znalazło się też miejsce dla 40-calowej plazmy

źródło: www.foodandwine.com

UDOSTĘPNIJ:

Previous post

MV Augusta i Lewis Hamilton znowu współpracują!

Next post

Igloo od Levin Iglut: komfortowe wczasy na dalekiej północy