Lifestyle

Nowy stołek Arnolda. Czy zostanie prezydentem USA?

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

„I’ll be back” – czyli „ja jeszcze wrócę” to chyba najsłynniejszy i najczęściej cytowany fragment „Terminatora” Jamesa Camerona z Arnoldem Schwarzenegger’em w roli tytułowej. Ten, urodzony w Austrii, amerykański kulturysta, aktor i polityk, który już czterokrotnie wcielał się w postać elektronicznego mordercy z przyszłości, znów pojawił się na świeczniku.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

Tym razem jednak rozgłos to nie zasługa jego mięśni, posągowych umiejętności aktorskich, kariery politycznej, ani nawet skandali obyczajowych. Nic z tych rzeczy. Obecnie głośno o Arnie’m zrobiło się za sprawą stołka. Tak, dobrze czytacie, stołka czyli mebla na którym można posadzić to zacne miejsce, które znajduje się na końcu pleców. I wcale nie chodzi tu o jego marzenia o fotelu prezydenta USA.

Steve Jurveston, flickr.com,  CC-BY-20, cropped

Steve Jurveston, flickr.com, CC-BY-20, cropped

Wszystko przez francuskie studio designu Harow, zajmujące się projektowaniem oryginalnych mebli. Reputacja Harow jako wybitnej marki, zajmującej się wyposażeniem domu, po raz kolejny zwyciężyła, ponieważ studio wprowadza swoją pierwszą limitowaną edycję Iconic Stool N ° 1-A, Arnold (czyli ikoniczny stołek nr 1, A jak Arnold).

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

Francuskie studio zasłynęło już wcześniej projektem Fotela Czaszki, który został wymyślony dla „komfortu i dominacji nad światem” i kolejny raz udowadnia, że możliwe jest ciekawe połączenie sztuki użytkowej  z postacią znaną ze srebrnego ekranu, kojarzoną głównie z zimnym i bezwzględnym robotem-mordercą.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

harow.fr / Photo by Stefan Mucchielli / Liza.

Stołek-rzeźba w kształcie twarzy Arnolda Schwarzenegger’a złowieszczo „patrzy” na obserwatorów, uosabiając życie pozbawione awarii, które jest idealne dla tych, którzy są napędzani przez siły przyrody, aby osiągać szczyty sławy. Stołek wykonano ręcznie we Francji, jako materiał wykorzystując wzmocnione włókno szklane. Powstało jedynie 12 egzemplarzy, po trzy sztuki w różnych barwach. Do wyborubarwy chrom, złoto, czarna i biała.

Ulrica Törning, flickr.com,  CC-BY-20, cropped

Ulrica Törning, flickr.com, CC-BY-20, cropped

Redakcja serwisu luxway.pl, typuje kolejne postaci ze świata showbiznesu, które mogły stać się kolejną „twarzą” studia Harow: B jak Bono, C jak Cher, D jak David Bowie, E jak Elijah Wood (Frodo Baggins z Władcy Pierścieni), F jak Freddie Mercury, G jak Gremliny, H jak Hans Kloss, I jak Irena Santor, J jak James Bond (tylko twarz, którego aktora wybrać?), K jak Kevin Sam w Domu, L jak Louis de Funes, M jak Marylin Monroe (ale zastanawiamy  się nad Marylą Rodowicz), N jak Nigella Lawson (ta, która gryzie), O jak Olga Kurylenko, P jak Piotr Rubik, Q jak Queen Latifah (lub królowa Elżbieta II),  R jak Rysiek z Klanu, S jak Sylwester Stallone, T jak Tina Turner, U jak Uma Thurman, V jak Vin Diesel, W jak Will Smith, X jak Mr. X, Y jak Yoko Ono, Z jak Zdzisław Maklakiewicz 🙂

źródło: harow.fr

UDOSTĘPNIJ:

LuxWay | Gdzie spędzą święta światowe gwiazdy
Previous post

Gdzie spędzą święta światowe gwiazdy

Next post

Superjacht prosto ze stoczni kultowego Bugatti